Praleisti navigaciją
Kaunas: +370 6232 2102
Vilnius: +370 6700 6660
Gembird | TWS Earbuds Valletta | TWS-MLA-GW | Bluetooth | White Gembird | TWS Earbuds Valletta | TWS-MLA-GW | Bluetooth | White
  • Žaidimų Kompiuteriai
    • Kompiuteriai Vilniuje15
    • Mėnesio Pasiūlymai27
    • Bronze Tier (Iki 750€)340
    • Silver Tier (Iki 2000€)1180
    • Gold Tier (Iki 3500€)1000
    • Platinum Tier587
  • Nešiojami Kompiuteriai
    • Verslo Klases
    • Planšetės94
    • Nešiojamų kompiuterių priedai245
  • Kompiuteriai
    • Žaidimų Kompiuteriai3134
    • Stacionarūs Kompiuteriai3927
    • Nešiojami kompiuteriai241
    • Nešiojami kompiuteriai (Refurbished)15
    • Darbo Kompiuteriai63
    • All in one kompiuteriai5
    • Serveriai122
      • Serveriai21
      • Serverių Priedai100
      • Xeon Procesoriai191
    • Kompiuteriai Vilniuje15
  • Komponentai
    • Atnaujinti Komponentai600
      • Vaizdo Plokštės (GPU)25
      • Procesoriai (CPU)211
      • Operatyvioji Atmintis (RAM)7
      • Maitinimo Blokai (PSU)32
      • Atnaujinti SSD Diskai25
      • Motininės Plokštės (MB)91
      • Kietieji Diskai (HDD)42
      • Xeon Procesoriai191
    • Stacionarių Kompiuterių Komponentai2398
      • Vaizdo Plokštės (GPU)84
        • Vaizdo Plokščių priedai
      • Procesoriai (CPU)140
      • Motininės Plokštės (MB)134
      • Operatyvioji Atmintis (RAM)182
      • Korpusai (CASE)329
      • Maitinimo Blokai (PSU)349
        • Maitinimo Blokai (PSU)18
        • Nepertraukiamo Maitinimo Šaltiniai (UPS)70
      • SSD Diskai224
      • Kietieji Diskai (HDD)153
    • Aušintuvai424
      • CPU Aušintuvai217
      • Korpuso Aušintuvai116
      • Termo Pasta ir Padai1
    • Nešiojamų Kompiuterių Komponentai49
      • Atnaujinti Komponentai37
        • Atnaujinti SSD Diskai25
        • Kietieji diskai HDD (2.5″)3
        • Operatyvioji atmintis SODIMM RAM28
        • Pakrovėjai6
  • Monitoriai
    • Nauji Monitoriai265
    • Atnaujinti Monitoriai22
  • Periferija
    • Klaviatūros208
    • Pelės267
      • Pelės Kilimėliai62
    • Audio440
      • Ausinės310
      • Mikrofonai44
      • Kolonėlės43
      • Audio Priedai41
      • Kompiuterinės Web Kameros22
    • Televizoriai6
      • Projektoriai26
    • Žaidimų Įranga88
      • Kėdės
      • Vairavimo Simuliatoriams18
      • Skrydžio Simuliatoriams1
  • Priedai
    • Laidai ir Adapteriai563
      • TYPE-C Laidai ir Adapteriai105
      • Maitinimo Laidai18
      • USB Laidai ir Adapteriai46
      • Vaizdo Laidai ir Adapteriai180
      • Tinklo Kabeliai129
      • Optiniai Įrenginiai6
      • Įvairūs Laidai ir Adapteriai26
    • Mobilieji Telefonai222
    • Komerciniai Ekranai4
    • Nešiojamų Kompiuterių Priedai245
      • Dėklai ir Kuprinės188
      • Planšečių Priedai49
      • Aušinimo Padai
    • Biuro Įranga272
      • Spausdintuvai87
      • Dokai89
      • Dokumentų Naikikliai
      • Laminavimo Įrenginiai
    • Tinklo Įranga438
      • WiFi – Bluetooth Adapteriai58
      • Maršrutižatoriai WiFi Routeriai92
      • Tinklo Kabeliai129
      • NAS & SAS21
      • Komutatoriai80
    • Programinė Įranga677
      • Operacinės Sistemos9
      • Multimedija ir Kurėjų Programų Licencijos
      • Profesionalių Programų Licencijos289
      • Kitos379
    • Laikmenos510
      • Flash Kortelės105
      • USB Kortelės192
      • Išoriniai HDD105
      • Išoriniai SSD65
  • Kompiuterių Remontas
    • Remonto Paslaugos
    • Supirkimo Paslaugos
  • Kontaktai
Prisijungti / Registruotis
0
0 items 0,00 €
Menu

Gembird | TWS Earbuds Valletta | TWS-MLA-GW | Bluetooth | White Gembird | TWS Earbuds Valletta | TWS-MLA-GW | Bluetooth | White
0
0 items 0,00 €
Pradžia Periferija Audio Ausinės Gembird | TWS Earbuds Valletta | TWS-MLA-GW | Bluetooth | White
Gembird TWS Earbuds Valletta, Bluetooth, balti
Gembird TWS Earbuds Valletta, šoninis vaizdas su įkrovimo dėžute
Gembird TWS ausinės Valletta, šoninis vaizdas su pakrovimo dėžute
Gembird TWS ausinės Valletta, šoninis vaizdas su įkrovimo dėžute
Gembird TWS Earbuds Valletta, balti, šoninis vaizdas su įkrovimo dėžute
Gembird TWS ausinės Valletta, baltos spalvos, iš šono
Gembird TWS Earbuds Valletta, balti, matmenys ir pakuotė
Gembird TWS ausinės Valletta, pakuotės vaizdas
Gembird TWS Earbuds Valletta, Bluetooth, balti
Gembird TWS Earbuds Valletta, šoninis vaizdas su įkrovimo dėžute
Gembird TWS ausinės Valletta, šoninis vaizdas su pakrovimo dėžute
Gembird TWS ausinės Valletta, šoninis vaizdas su įkrovimo dėžute
Gembird TWS Earbuds Valletta, balti, šoninis vaizdas su įkrovimo dėžute
Gembird TWS ausinės Valletta, baltos spalvos, iš šono
Gembird TWS Earbuds Valletta, balti, matmenys ir pakuotė
Gembird TWS ausinės Valletta, pakuotės vaizdas

Gembird | TWS Earbuds Valletta | TWS-MLA-GW | Bluetooth | White

Produkto kodas: TWS-MLA-GW
Barkodas: 8716309121941

6,30 €

Atsiėmimas parduotuvėje – 3 d.d.
Pristatymas kurjeriu – 4 d.d.
Garantija – 24 mėn.
Pridėkite likusią sumą (300,00 €) ir pristatysime nemokamai!

Liko 9

Pridėti į norų sąrašą
  • Aprašymas
  • Papildoma informacija
  • Atsiliepimai (0)
Aprašymas

Gembird | TWS Earbuds Valletta | TWS-MLA-GW | Bluetooth | White

⚡ Pagrindinės savybės
Tipas / paskirtis
Periferija – ausinės
Spalva
Balta
Dažnių diapazonas
20–20000Hz
Gamintojas
GEMBIRD
🎯 Kam labiausiai tinka?
Kasdieniam naudojimui

Puikiai tinka klausyti muziką ar podkastus kasdien keliaujant ar būnant namuose.

Skambučiams

Automatiškai nutildo muziką, kai sulaukiate skambučių, užtikrinant sklandų perėjimą.

🔧 Techniniai akcentai
  • Akumuliatoriaus tarnavimo trukmė: iki 3 valandų klausymosi laiko vienu įkrovimu
  • Krovimo dėklas: prideda iki 9 papildomų valandų klausymosi laiko
  • Jungties tipas: Bluetooth
  • USB krovimo prievadas: Taip
Patogus ir belaidis būdas mėgautis muzika bet kur ir bet kada.
SKU: TWS-MLA-GW
Papildoma informacija
Svoris 0,059 kg
Išmatavimai 25 × 81 × 130 mm
Gamintojo prekės modelio pavadinimas

TWS-MLA-GW

Gaminio modelio serija

TWS Earbuds Valletta

Spalva

White

Dažnių diapazonas

20–20000Hz

Gamintojas

GEMBIRD

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

Susiję produktai

Panašūs produktai

Pridėti į norų sąrašą
Paskirtoji vieta
Į krepšelį

Logitech | Mouse | B170 | Wireless | Black

7,30 €
Pridėti į norų sąrašą
Paskirtoji vieta
Į krepšelį

Gembird | MUSWB2 | 6 button | Optical Bluetooth mouse | Black, Grey

7,30 €
Pridėti į norų sąrašą
Paskirtoji vieta
Į krepšelį

Logitech | MK235 | Keyboard and Mouse Set | Wireless | Mouse included | Batteries included | US | Black | 475 g

20,60 €
Pridėti į norų sąrašą
Paskirtoji vieta
Į krepšelį

Gembird | MUS-U-01 | Wired | Optical USB mouse | Black

1,60 €
Pridėti į norų sąrašą
Paskirtoji vieta
Į krepšelį

Gembird | MHS-U-001 USB headphones | Wired | N/A

9,60 €
Pridėti į norų sąrašą
Logitech LGT-H110 ausinės su 20 Hz – 20,000 Hz dažnių diapazonu
Į krepšelį

Logitech | LGT-H110

7,40 €
Pridėti į norų sąrašą
Logitech K120 klaviatūra su USB prievadu, juoda, 1.5 m kabelis
Į krepšelį

Logitech | K120 | Standard | Wired | EN/LT | 1.5 m | Black | USB Port | Lithuanian | 55 g

12,20 €
Pridėti į norų sąrašą
Paskirtoji vieta
Į krepšelį

Gembird | MP-GEL-GR Gel mouse pad with wrist support, grey Comfortable | Gel mouse pad | Grey

3,50 €
    Gembird | TWS Earbuds Valletta | TWS-MLA-GW | Bluetooth | White
    • Gembird | TWS Earbuds Valletta | TWS-MLA-GW | Bluetooth | White Savanorių pr. 425 Kaunas
    • Gembird | TWS Earbuds Valletta | TWS-MLA-GW | Bluetooth | White Kauno nr: +370 6232 2102
    • Gembird | TWS Earbuds Valletta | TWS-MLA-GW | Bluetooth | White Švitrigailos G.5, Vilnius, 03110
    • Gembird | TWS Earbuds Valletta | TWS-MLA-GW | Bluetooth | White Vilniaus nr: +370 6700 6660
    • Gembird | TWS Earbuds Valletta | TWS-MLA-GW | Bluetooth | White El. paštas: [email protected]
    Populiariausi
    • Žaidimų Kompiuteriai
    • Nešiojami Kompiuteriai
      • Naudoti Nešiojami Kompiuteriai15
    • Vaizdo Plokštės (GPU)
    • SSD Kietieji Diskai
    • Motininės Plokštės (MB)
    • Korpusai (CASE)
    • Maitinimo Blokai (PSU)
    • Monitoriai
    • Pelės
    • Aušintuvai
    INFORMACIJA
    • Apie mus
    • Kauno Parduotuvė
    • Vilniaus Parduotuvė
    • Pristatymo Informacija
    • Pirkimo Ir Grąžinimo Sąlygos
    • Privatumo politika
    • Kontaktai
    ĮMONĖS REKVIZITAI

    Įmonė: RigasPc , MB
    Kodas: 305954118
    PVM mokėtojo kodas: LT100014788411
    Sąskaitos nr. : LT747300010171097897
    Bankas: Swedbank AB, Banko kodas: 73000

    RIGAS PC , RPC.LT Visos teisės saugomos
    Uždaryti
    • Žaidimų Kompiuteriai
      • Mėnesio Pasiūlymai27
      • Platinum Tier587
      • Gold Tier (Iki 3500€)1000
      • Silver Tier (Iki 2000€)1180
      • Bronze Tier (Iki 750€)340
    • Kompiuteriai
      • Stacionarūs Kompiuteriai3927
      • Silver Tier662
      • Darbo Kompiuteriai63
      • Serveriai122
      • All in one kompiuteriai5
      • Kompiuteriai Vilniuje15
    • Komponentai
      • Stacionarių Kompiuterių Atnaujinti Komponentai600
      • Vaizdo Plokštės (GPU)84
      • Procesoriai (CPU)140
      • Motininės Plokštės (MB)134
      • Operatyvioji Atmintis (RAM)182
      • Maitinimo Blokai (PSU)349
      • SSD Diskai224
      • Kietieji Diskai (HDD)153
      • Korpusai (CASE)329
      • Aušintuvai424
      • Darkflash26
    • Nešiojami Kompiuteriai
      • Nauji Nešiojami Kompiuteriai195
      • Planšetės94
      • Verslo Klases
      • Nešiojamų Kompiuterių Priedai245
    • Monitoriai
    • Periferija
      • Klaviatūros208
      • Pelės267
      • Ausinės310
      • Kolonėlės43
      • Televizoriai6
      • Projektoriai26
      • Kėdės
    • Priedai
      • Laidai ir Adapteriai563
      • Tinklo Įranga438
      • Laikmenos510
      • Biuro Įranga272
      • Programinė Įranga677
    • Mobilieji Telefonai
    • Išpardavimas
    • Kompiuterių Remontas
    • Kontaktai
    • Prisijungti / Registruotis
    Krepšelis
    Uždaryti
    Prisijungti
    Uždaryti

    Pamiršote slaptažodį?

    Arba prisijunkite su

    Facebook Google

    Dar neturite paskyros?

    Sukurti paskyrą